KONST / Litografier / Litografier 13789153
nr 1378 9153
Hans Viksten
(1926-1987), Sverige
Litografier, 7 st, Signerad, 200 upplaga. Bladets mått: 63x44, oramade lösa blad
Hans Viksten, svensk målare född 1926, död 1987.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 15 februari 2021
kl 19:47:34
15/2 19:41:00